Życie ABAX

Wierzymy, że nasi pracownicy muszą kochać swoją pracę i czuć ducha zespołu, aby osiągać dobre wyniki.

Siłą ABAX są ludzie, a celem naszej kultury jest dostarczanie rozwiązań i entuzjastyczne podejście do udostępniania klientom wiedzy opartej na danych.

Odgrywanie roli

Wraz z szybkim rozwojem i wchodzeniem na nowe rynki, ABAX musiała pracować jeszcze ciężej, tak aby wszyscy poczuli, że odgrywają ważną rolę we wspólnym rozwiązywaniu złożonych problemów.

Innowacyjni i entuzjastyczni? Idealne połączenie!

Tacy właśnie jesteśmy! W ABAX nieustannie musimy być liderem w dostarczaniu inteligentnych rozwiązań, które dają naszym klientom łatwy dostęp do wszystkich części ich pracy, niezależnie od tego, czy są w samochodzie, w biurze, czy w terenie. Pracując w ABAX będziesz częścią szybko rozwijającej się, kreatywnej firmy, pomagającej klientom oszczędzać czas i pieniądze!


Zespół zarządzający ABAX

Starsze kierownictwo ABAX posiada międzynarodowe doświadczenie w branży technologicznej, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera branży.

Opierając się na swoim szerokim doświadczeniu technologicznym, kierownictwo współpracuje z naszymi zespołami w tworzeniu innowacyjnych usług, które pomagają naszym klientom realizować ich ambicje. Kierownictwo zdaje sobie sprawę, że inwestycje we wszystkie nasze działy napędza naszą misję zyskiwania wartości biznesowej z połączonych danych.

Morten Strand
CEO

morten.strand@abax.no

John Ole Moe
Interim CFO

john.moe@abax.com

Paul Walsh
Chief Technology Officer

paul.walsh@abax.no

Bruce Atle Karlsen
Chief Performance Officer

atle.karlsen@abax.no

Sofia Toll
Chief Marketing Officer

sofia.toll@abax.com

Heikki Koivula
Chief Commercial Officer

heikki.koivula@abax.com