Elämää ABAXilla

Uskomme vahvasti että työntekijämme pitävät työstään ja he ovat tiimipelaajia.

Ihmiset ovat ABAXin voima ja kulttuurimme on olla ratkaisujen toimittaja. Lisäksi tarjoamme asiakkaillemme dataan perustuvaa tietoa päätösten tueksi.

Jokainen työntekijä on tärkeässä roolissa

Nopean kasvun ja uusien markkinoiden myötä ABAXin oli työskenneltävä entistä kovemmin saadakseen jokainen työntekijä tuntemaan, että heillä on tärkeä rooli suuressa palapelissä ja jokaisen työpanosta tarvitaan, jotta haasteet saadaan ratkaistua yhdessä.

Oletko Innovatiivinen & Innostunut?

Mahtavaa, niin olemme mekin! ABAXilla meidän on jatkuvasti oltava eturintamassa tarjoamassa älykkäitä ratkaisuja, jotka antavat asiakkaillemme helpon pääsyn kaikkiin työnsä osiin riippumatta siitä, ovatko he autossaan, toimistossa vai kentällä. Kun työskentelet ABAXilla olet osa nopeasti kasvavaa ja luovaa yritystä, joka auttaa asiakkaita säästämään rahaa ja aikaa!


ABAXin johtoryhmä

ABAXin ylimmällä johdolla on kansainvälistä kokemusta teknologiateollisuudesta, mikä mahdollistaa ABAXin aseman alan johtajana.

Laajan teknologiakokemuksen omaava johto tekee tiivistä yhteistyötä tiimiemme kanssa luodakseen innovatiivisia palveluita, jotka auttavat asiakkaitamme saavuttamaan tavoitteensa. Johto tunnustaa ja varmistaa, että investoinnit kaikkiin osastoihimme edistävät missiotamme - Anna yrityksille lisäarvoa yhdistetyistä tiedoista.

Morten Strand
CEO

morten.strand@abax.no

David Norton
Chief Finance Officer

david.norton@abax.no

Paul Walsh
Chief Technology Officer

paul.walsh@abax.no

Bruce Atle Karlsen
Chief Performance Officer

atle.karlsen@abax.no

Sofia Toll
Chief Marketing Officer

sofia.toll@abax.com

Heikki Koivula
Chief Commercial Officer

heikki.koivula@abax.com