Livet på ABAX

For å lykkes må våre ansatte elske jobben sin og føle seg som en del av et team

Det er menneskene som gjør ABAX unikt. Det ligger i vår kultur å utvikle fremtidens løsninger for våre kunder, og vi er entusiastiske over å bruke datadreven innsikt for å hjelpe dem.

Alle spiller en viktig rolle

Med enorm vekst og nye markeder har vi jobbet hardt med å få alle ansatte til å føle at de spiller en viktig rolle i et stort puslespill. Våre ansatte er alle med på å løse komplekse problemer sammen, som et team.

Innovativ og entusiastisk? Da er vi en match!

ABAX jobber daglig med å være først ute med smarte løsninger som gjør det enklere for våre kunder å få full oversikt over alle eiendelene i sin bedrift, uavhengig av om de er ute i felt eller inne på kontoret. I ABAX vil du være en del av et kreativt selskap i vekest med mål om å hjelpe våre kunder med å spare tid og penger.


Ledergruppen i ABAX

Ledergruppen i ABAX har internasjonal erfaring i teknologibransjen, noe som muliggjør ABAX' posisjon som en foregangsbedrift i sin industri.

Basert på sin brede og årelang erfaring innen teknologi, har ledergruppen jobbet med våre team for å utvikle innovative tjenester som hjelper kundene med å nå sine ambisjoner. Ledergruppen sikrer at alle våre avdelinger jobber mot vårt felles mål - Hjelpe bedrifter med å bruke egen mobility data.

Morten Strand
CEO

morten.strand@abax.no

David Norton
Chief Finance Officer

david.norton@abax.no

Paul Walsh
Chief Technology Officer

paul.walsh@abax.no

Bruce Atle Karlsen
Chief Performance Officer

atle.karlsen@abax.no

Sofia Toll
Chief Marketing Officer

sofia.toll@abax.com

Heikki Koivula
Chief Commercial Officer

heikki.koivula@abax.com