ABAX Lifestyle

We hebben de overtuiging dat prestaties van alle medewerkers voort komt uit het leuk vinden van hun werk en het ervaren van een goede teamgeest en sfeer.

De mensen zijn de kracht van ABAX en onze cultuur is een oplossingsprovider zijn voor onze klanten en zijn enthousiast over het bieden van datagedreven inzichten voor onze klanten.

Onderdeel zijn van

Met de snelle groei en het betreden van nieuwe markten is er binnen ABAX hard gewerkt om iedereen het gevoel te geven dat ze een belangrijke rol spelen in de grote puzzel. een enorm verschil maken in het samen oplossen van complexe problemen

Innovatief & enthousiast? It's a match!

Want dat zijn wij ook! Bij ABAX moeten we constant voorop lopen in het bieden van slimme oplossingen die onze klanten gemakkelijke toegang geven tot alle onderdelen van hun werk, of ze nu in de auto, op kantoor of in het veld zitten. Als je bij ABAX werkt, maak je deel uit van een snelgroeiend en creatief bedrijf dat klanten helpt geld en tijd te besparen!


Het management team van ABAX

Het senior management van ABAX heeft internationale ervaring in de technologie-industrie, wat ABAX's positie als marktleider mogelijk maakt.

Op basis van hun brede technologische ervaring werkt het management samen met onze teams om innovatieve diensten te creëren die onze klanten helpen hun ambities waar te maken. Het management erkent en zorgt ervoor dat investeringen in al onze afdelingen onze missie zullen stimuleren: bedrijfswaarde halen uit digitaal verbonden gegevens.

Morten Strand
CEO

morten.strand@abax.no

John Ole Moe
Interim CFO

john.moe@abax.com

Paul Walsh
Chief Technology Officer

paul.walsh@abax.no

Bruce Atle Karlsen
Chief Performance Officer

atle.karlsen@abax.no

Sofia Toll
Chief Marketing Officer

sofia.toll@abax.com

Heikki Koivula
Chief Commercial Officer

heikki.koivula@abax.com